plasma-bigscreen - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Configure KDE Connect
el: Διαμόρφωση KDE Connect

en: This device is paired
el: Αυτή η συσκευή είναι σε σύζευξη

en: Unpair
el: Ασύζευκτη

en: This device is requesting to be paired
el: Αυτή η συσκευή ζητάει να συζευχθεί

en: Accept
el: Αποδοχή

en: Reject
el: Απόρριψη

en: This device is not paired
el: Αυτή η συσκευή δεν έχει συζευχθεί

en: Pair
el: Ζεύγος

en: Pairing request sent to device
el: Αίτηση σύζευξης εστάλη στη συσκευή

en: This device is not reachable
el: Αυτή η συσκευή δεν είναι προσβάσιμη

en: Exit
el: Έξοδος
