plasma-bigscreen - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Use Colored Tiles
el: Χρήση έγχρωμων πλακιδίων

en: Use Expanding Tiles
el: Χρήση εκτεταμένων πλακιδίων

en: close
el: κλείσιμο

en: Accept
el: Αποδοχή

en: Reject
el: Απόρριψη

en: Increase Volume
el: Αύξηση έντασης

en: Decrease Volume
el: Μείωση έντασης

en: Mute
el: Σίγαση

en: Audio Device chooser
el: Επιλογέας συσκευής ήχου

en: Network
el: Δίκτυο

en: Websocket Address:
el: Διεύθυνση υποδοχής στον ιστό:

en: Additional Settings:
el: Πρόσθετες ρυθμίσεις:

en: Enable Notifications
el: ενεργοποίηση ειδοποιήσεων

en: Enable Remote TTS
el: Ενεργοποίηση απομακρυσμένου TTS

en: Enable Remote STT
el: Ενεργοποίηση απομακρυσμένου STT

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: Voice Apps
el: Εφαρμογές φωνής

en: Applications
el: Εφαρμογές

en: Games
el: Παιχνίδια

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Getting Ready... Please Wait
el: Προετοιμασία... παρακαλώ περιμένετε
