plasma-bigscreen - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Favorites Manager
eo: Mastrumilo de Plejŝatatoj

en: Add Favorites
eo: Aldoni Plejŝatatojn

en: Remove Favorites
eo: Forigi Plejŝatatojn

en: Settings
eo: Agordoj

en: Favorites
eo: Plej ŝatatoj

en: Recent
eo: Lastatempa

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Games
eo: Ludoj
