plasma-bigscreen - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
es: Apariencia

en: Jan
es: Enero

en: Feb
es: Febrero

en: Mar
es: Marzo

en: Apr
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: Jun
es: Junio

en: Jul
es: Julio

en: Aug
es: Agosto

en: Sep
es: Septiembre

en: Oct
es: Octubre

en: Nov
es: Noviembre

en: Dec
es: Diciembre

en: Time Display
es: Visualización de la hora

en: Timezone:
es: Zona horaria:

en: Set time automatically:
es: Establecer hora automáticamente:

en: Time
es: Hora

en: Date
es: Fecha

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
es: Pulse el botón atrás [←] para retornar a las preferencias de apariencia

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
es: Pulse el botón atrás [←] para guardar la configuración y volver a las preferencias

en: Your local timezone is %1
es: Su zona horaria local es %1

en: Exit
es: Salir
