plasma-bigscreen - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Connected
es: Conectado

en: Speed
es: Velocidad

en: Enter Password For %1
es: Introducir contraseña para %1

en: Password...
es: Contraseña...

en: Connect
es: Conectar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Are you sure you want to forget the network %1?
es: ¿Está seguro de que quiere olvidar la red %1?

en: Forget
es: Olvidar

en: Refresh
es: Refrescar

en: Exit
es: Salir

en: Manage Connections
es: Administrar conexiones

en: Configure Plasma wifi
es: Configurar wifi de Plasma
