plasma-bigscreen - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Configure KDE Connect
et: KDE Connecti seadistamine

en: This device is paired
et: See seade on paaristatud

en: Unpair
et: Lahuta paaristus

en: This device is requesting to be paired
et: See seade soovib paaristamist

en: Accept
et: Nõustu

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: This device is not paired
et: See seade on paaristamata

en: Pair
et: Paarista

en: Pairing request sent to device
et: Seadmele saadeti paaristamissoov

en: This device is not reachable
et: See seade ei ole kättesaadav

en: Exit
et: Välju
