plasma-bigscreen - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Use Colored Tiles
et: Värviliste klotside kasutamine

en: Use Expanding Tiles
et: Laienevate klotside kasutamine

en: close
et: sulge

en: Accept
et: Nõustu

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Increase Volume
et: Helitugevus üles

en: Decrease Volume
et: Helitugevus alla

en: Mute
et: Heli tummaks

en: Audio Device chooser
et: Heliseadme valija

en: Network
et: Võrk

en: Websocket Address:
et: Veebisokli aadress:

en: Additional Settings:
et: Lisaseadistused:

en: Enable Notifications
et: Märguannete lubamine

en: Enable Remote TTS
et: Kaug-TTS lubamine

en: Enable Remote STT
et: Kaug-STT lubamine

en: Recent
et: Hiljutised

en: Voice Apps
et: Häälerakendused

en: Applications
et: Rakendused

en: Games
et: Mängud

en: Settings
et: Seadistused

en: Getting Ready... Please Wait
et: Peaaegu valmis ... Palun oota
