plasma-bigscreen - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Configure Plasma Audio
eu: Konfiguratu Plasmako audioa

en: Adjust Volume
eu: Doitu bolumena

[ctx: volume percentage]
en: %1%
eu: % %1

en: Exit
eu: Irten

en: Playback Devices
eu: Atzera jotzeko gailuak

en: Recording Devices
eu: Grabatzeko gailuak

en: Audio Device Chooser
eu: Audio-gailu hautatzailea

en: Press the [←] Back button to return to device selection
eu: Sakatu [←] Atzera botoia gailuen hautapenera itzultzeko
