plasma-bigscreen - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Appearance
eu: Itxura

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: May
eu: Mai

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Time Display
eu: Denbora azaltzea

en: Timezone:
eu: Ordu-eremua:

en: Set time automatically:
eu: Ezarri ordua automatikoki:

en: Time
eu: Ordua

en: Date
eu: Data

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
eu: Sakatu [←] Atzera botoia itxura ezarpenetara itzultzeko

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
eu: Sakatu [←] Atzera botoia konfigurazioa gorde eta ezarpenetara itzultzeko

en: Your local timezone is %1
eu: Zure tokiko ordu-eremua %1 da

en: Exit
eu: Irten
