plasma-bigscreen - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Connected
eu: Konektatuta

en: Speed
eu: Abiadura

en: Enter Password For %1
eu: Sartu %1(e)ko pasahitza

en: Password...
eu: Pasahitza...

en: Connect
eu: Konektatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Are you sure you want to forget the network %1?
eu: Ziur zaude %1 sarea ahaztu nahi duzula?

en: Forget
eu: Ahaztu

en: Refresh
eu: Freskatu

en: Exit
eu: Irten

en: Manage Connections
eu: Konexioak kudeatu

en: Configure Plasma wifi
eu: Konfiguratu Plasmako Wi-Fia
