plasma-bigscreen - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: General
eu: Orokorra

en: Use Colored Tiles
eu: Erabili lauza koloredunak

en: Use Expanding Tiles
eu: Erabili zabaltzen diren lauzak

en: close
eu: itxi

en: Pairing Request From %1
eu: %1(e)tik parekatze-eskaera

en: Accept
eu: Onartu

en: Reject
eu: Errefusatu

en: Increase Volume
eu: Igo bolumena

en: Decrease Volume
eu: Jaitsi bolumena

en: Mute
eu: Isilarazi

en: Audio Device chooser
eu: Audio gailu hautatzailea

en: Network
eu: Sarea

en: Websocket Address:
eu: Web-hargunearen helbidea:

en: Additional Settings:
eu: Ezarpen osagarriak:

en: Enable Notifications
eu: Gaitu jakinarazpenak

en: Enable Remote TTS
eu: Gaitu urrutiko TTS

en: Enable Remote STT
eu: Gaitu urrutiko STT

en: Recent
eu: Azken aldikoa

en: Voice Apps
eu: Ahots aplikazioak

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Games
eu: Jokoak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Getting Ready... Please Wait
eu: Prestatzen... itxoin mesedez

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
eu: Bigscreen-ek sistema osoan inhibizioa gaitu du
