plasma-bigscreen - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Adjust Date and Time Settings
eu: Doitu data eta ordu ezarpenak

en: Timezone
eu: Ordu-eremua

en: Set time automatically
eu: Ezarri ordua automatikoki

en: Time
eu: Ordua

en: Date
eu: Data

en: Back
eu: Atzera

en: Search City / Region
eu: Bilatu Hiria / Eskualdea

en: Your local timezone is %1
eu: Zure tokiko ordu-eremua %1 da

en: System
eu: Sistema

en: Homescreen Appearance
eu: Harrerako pantailaren itxura

en: Colored tiles
eu: Lauza koloredunak

en: Tile backgrounds will be colored based on the app's icon
eu: Lauzen atzeko planoa aplikazioaren ikonoan oinarrituta koloreztatuko dira

en: Wallpaper blur
eu: Horma-paper lausoa

en: Apply a blur effect to the wallpaper on the homescreen
eu: Ezarri lausotze-efektua harrerako pantailaren horma-paperean

en: Global theme
eu: Gai globala

en: Set the system theme
eu: Ezarri sistemaren gaia

en: Navigation sounds
eu: Nabigazio-soinuak

en: Power inhibition
eu: Energia-inhibizioa

en: Adjust date and time
eu: Doitu data eta ordua

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Open homescreen shortcut
eu: Ireki harrerako pantailaren lasterbidea

en: Open settings shortcut
eu: Ireki ezarpenen lasterbidea

en: Open tasks shortcut
eu: Ireki atazen lasterbidea

en: Shortcut currently set to
eu: Lasterbidea une honetan honetara ezarria

en: Reset to default
eu: Berrezarri lehenetsian

en: Set Shortcut
eu: Ezarri Lasterbidea

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

[ctx: unit of time]
en: Second
eu: Segundo
