plasma-bigscreen - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Favorites Manager
eu: Gogokoen Kudeatzailea

en: Add Favorites
eu: Gehitu Gogokoak

en: Remove Favorites
eu: Urrutiko Gogokoak

en: Audio
eu: Audioa

en: Home
eu: Harrera

en: Search
eu: Bilatu

[ctx: @action:button Opens an overview of all currently running apps]
en: Tasks
eu: Atazak

en: Controller
eu: Kontrolatzailea

en: Currently capturing keys…
eu: Teklak atzematen…

en: Key capture off
eu: Teklak atzematea desaktibatuta

en: On-screen Keyboard
eu: Pantailako teklatua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Hold to close…
eu: Eutsi ixteko…

[ctx: As in: These apps are currently opened]
en: Open Apps
eu: Ireki aplikazioak

en: Close all apps
eu: Itxi aplikazio guztiak

en: Battery: %1%
eu: Bateria: %%1

en: Customize Favorites
eu: Gogokoak neurrira ipini

en: Exit Bigscreen
eu: Irte Bigscreen-etik

en: Power
eu: Energia

en: Audio Settings
eu: Audio-ezarpenak

en: Internet Settings
eu: Internet ezarpenak

en: Favorites
eu: Gogokoak

en: Recent
eu: Azken aldikoa

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Games
eu: Jokoak

en: Controller added: %1
eu: Kontrolatzailea gehitu da: %1

en: Controller removed: %1
eu: Kontrolatzailea kendu da: %1

en: Remote added: %1
eu: Urruneko agintea gehitu da: %1

en: Remote removed: %1
eu: Urruneko agintea kendu da: %1

en: System taking over controller input
eu: Sistemak kontrolatzailearen sarrera bere gain hartzen du

en: Application taking over controller input
eu: Aplikazioak kontrolatzailearen sarrera bere gain hartzen du

[ctx: @info]
en: Plasma Bigscreen has enabled system-wide inhibition
eu: Plasma Bigscreen-ek sistema osoko inhibizioa gaitu du

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
eu: Bilatu…
