plasma-bigscreen - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Desktop Settings
eu: Mahaigaineko ezarpenak

en: Bigscreen Settings
eu: Bigscreen ezarpenak

en: Plasma Bigscreen Settings
eu: Plasma Bigscreen ezarpenak

en: © 2025 Plasma developers
eu: © 2025 Plasma garatzaileak

en: Settings module to open
eu: Ireki beharreko ezarpen-modulua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Open desktop settings?
eu: Mahaigaineko ezarpenak ireki?

en: The desktop settings application does not support key navigation, a mouse may be required. However, it contains extra settings that may be useful.
eu: Mahaigaineko ezarpenen aplikazioak ez du tekla bidezko nabigazioa onartzen, baliteke sagua behar izatea. Hala ere, erabilgarriak izan daitezkeen aparteko ezarpenak ditu.
