plasma-bigscreen - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Configure Plasma Audio
fi: Plasman ääniasetukset

en: Adjust Volume
fi: Säädä äänenvoimakkuutta

[ctx: volume percentage]
en: %1%
fi: %1 %

en: Exit
fi: Lopeta

en: Playback Devices
fi: Toistolaitteet

en: Recording Devices
fi: Tallentavat laitteet

en: Audio Device Chooser
fi: Äänilaitevalinta

en: Press the [←] Back button to return to device selection
fi: Palaa laitteen valintaan Takaisin-painikkeella [←]
