plasma-bigscreen - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Jan
fi: tammi

en: Feb
fi: helmi

en: Mar
fi: maalis

en: Apr
fi: huhti

en: May
fi: touko

en: Jun
fi: kesä

en: Jul
fi: heinä

en: Aug
fi: elo

en: Sep
fi: syys

en: Oct
fi: loka

en: Nov
fi: marras

en: Dec
fi: joulu

en: Time Display
fi: Ajan näyttö

en: Timezone:
fi: Aikavyöhyke:

en: Set time automatically:
fi: Aseta aika automaattisesti

en: Time
fi: Aika

en: Date
fi: Päiväys

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
fi: Palaa ulkoasuasetuksiin Takaisin-painikkeella [←]

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
fi: Tallenna valinnat ja palaa asetuksiin Takaisin-painikkeella [←]

en: Your local timezone is %1
fi: Paikallinen aikavyöhyke on %1

en: Exit
fi: Poistu
