plasma-bigscreen - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
fi: KDE Connectin asetukset

en: This device is paired
fi: Tämä laite on kytketty pariksi

en: Unpair
fi: Irrota pari

en: This device is requesting to be paired
fi: Tämä laite pyytää kytkeytyä pariksi

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Reject
fi: Hylkää

en: This device is not paired
fi: Tätä laitetta ei ole kytketty pariksi

en: Pair
fi: Kytke pariksi

en: Pairing request sent to device
fi: Parituspyyntö lähetetty laitteelle

en: This device is not reachable
fi: Tätä laitetta ei tavoiteta

en: Press the [←] Back button to return to device selection
fi: Palaa laitteen valintaan Takaisin-painikkeella [←]

en: Exit
fi: Lopeta
