plasma-bigscreen - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Connected
fi: Yhdistetty

en: Speed
fi: Nopeus

en: Enter Password For %1
fi: Anna salasana kohteelle %1

en: Password...
fi: Salasana…

en: Connect
fi: Yhdistä

en: Cancel
fi: Peru

en: Are you sure you want to forget the network %1?
fi: Haluatko varmasti unohtaa verkon %1?

en: Forget
fi: Unohda

en: Refresh
fi: Virkistä

en: Exit
fi: Poistu

en: Manage Connections
fi: Hallitse yhteyksiä

en: Configure Plasma wifi
fi: Plasman langattoman verkon asetukset
