plasma-bigscreen - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: General
fi: Perusasetukset

en: Use Colored Tiles
fi: Käytä värillisiä tiiliä

en: Use Expanding Tiles
fi: Käytä laajenevia tiiliä

en: close
fi: sulje

en: Pairing Request From %1
fi: Paripyyntö laitteesta %1

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Reject
fi: Hylkää

en: Increase Volume
fi: Lisää äänenvoimakkuutta

en: Decrease Volume
fi: Vähennä äänenvoimakkuutta

en: Mute
fi: Vaimenna

en: Audio Device chooser
fi: Äänilaitevalinta

en: Network
fi: Verkko

en: Websocket Address:
fi: Websocket-osoite:

en: Additional Settings:
fi: Lisäasetukset:

en: Enable Notifications
fi: Ota käyttöön ilmoitukset

en: Enable Remote TTS
fi: Ota käyttöön etä-TTS

en: Enable Remote STT
fi: Ota käyttöön etä-STT

en: Recent
fi: Viimeaikainen

en: Voice Apps
fi: Äänisovellukset

en: Applications
fi: Sovellukset

en: Games
fi: Pelit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Getting Ready... Please Wait
fi: Valmistellaan… odota

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
fi: Bigscreen on ottanut käyttöön virranhallinnan yleiseston
