plasma-bigscreen - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Connected
fi: Yhdistetty

en: IP Address Details
fi: IP-osoitetiedot

en: Network information
fi: Verkon tiedot

en: Connect
fi: Yhdistä

en: Disconnect
fi: Katkaise yhteys

en: Forget network
fi: Unohda verkko

en: Are you sure you want to forget the network %1?
fi: Haluatko varmasti unohtaa verkon %1?

en: Network details
fi: Verkon tiedot

en: Speed
fi: Nopeus

en: Network
fi: Verkko

en: Refresh
fi: Virkistä

en: Connections
fi: Yhteydet

en: Enter Password For %1
fi: Anna salasana kohteelle %1

en: Password…
fi: Salasana…

en: Cancel
fi: Peru
