plasma-bigscreen - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Favorites Manager
fi: Suosikkien hallinta

en: Add Favorites
fi: Lisää suosikkeihin

en: Remove Favorites
fi: Poista suosikeista

en: Audio
fi: Ääni

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Battery: %1%
fi: Akku: %1 %

en: Customize Favorites
fi: Mukauta suosikit

en: Exit Bigscreen
fi: Poistu BigScreenistä

en: Power
fi: Virta

en: Audio Settings
fi: Ääniasetukset

en: Internet Settings
fi: Internetasetukset

en: Favorites
fi: Suosikit

en: Recent
fi: Viimeaikainen

en: Applications
fi: Sovellukset

en: Games
fi: Pelit

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
fi: Etsi…
