plasma-bigscreen - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Configure Plasma Audio
fr: Configurer l'audio sous Plasma

en: Adjust Volume
fr: Ajuster le volume

[ctx: volume percentage]
en: %1%
fr: %1 %

en: Exit
fr: Quitter

en: Playback Devices
fr: Périphériques de lecture

en: Recording Devices
fr: Périphériques d'enregistrement

en: Audio Device Chooser
fr: Sélecteur de périphériques audio

en: Press the [←] Back button to return to device selection
fr: Appuyez sur le bouton [←] de retour pour revenir à la sélection de périphérique
