plasma-bigscreen - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Connected
fr: Connecté

en: Speed
fr: Vitesse

en: Enter Password For %1
fr: Saisissez le mot de passe pour %1

en: Password...
fr: Mot de passe...

en: Connect
fr: Se connecter

en: Cancel
fr: Annuler

en: Are you sure you want to forget the network %1?
fr: Voulez-vous vraiment oublier le réseau %1 ?

en: Forget
fr: Oublier

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Exit
fr: Quitter

en: Manage Connections
fr: Gérer les connexions

en: Configure Plasma wifi
fr: Configurer le Wifi sous Plasma
