plasma-bigscreen - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Connected
fr: Connecté

en: IP Address Details
fr: Détails de l'adresse IP

en: Network information
fr: Informations sur les réseaux

en: Connect
fr: Se connecter

en: Disconnect
fr: Se déconnecter

en: Forget network
fr: Oublier le réseau

en: Are you sure you want to forget the network %1?
fr: Voulez-vous vraiment oublier le réseau %1 ?

en: Network details
fr: Détails sur les réseaux

en: Speed
fr: Vitesse

en: Network
fr: Réseau

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Connections
fr: Connexions

en: Enter Password For %1
fr: Saisissez le mot de passe pour %1

en: Password…
fr: Mot de passe...

en: Cancel
fr: Annuler
