plasma-bigscreen - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Web Apps
fr: Applications Internet

en: Add Web App
fr: Ajouter une application Internet

en: Installed web apps
fr: Applications Internet installées

en: Add Web Application
fr: Ajouter une application Internet

en: Name
fr: Nom

en: User agent (empty for default)
fr: Agent utilisateur (Vide par défaut)

en: User Agent
fr: Agent Utilisateur

en: Default user agent
fr: Agent utilisateur par défaut

en: Delete
fr: Supprimer

en: Delete web app %1?
fr: Supprimer l'application Internet %1 ?
