plasma-bigscreen - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
gl: Configurar o son de Plasma

en: Adjust Volume
gl: Axustar o volume

en: Exit
gl: Saír

en: Playback Devices
gl: Dispositivos de reprodución

en: Recording Devices
gl: Dispositivos de gravación

en: Audio Device Chooser
gl: Selector de dispositivo de son

en: Press the [←] Back button to return to device selection
gl: Prema o botón de [←] Atrás para volver á selección de dispositivo
