plasma-bigscreen - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Jan
gl: xan

en: Feb
gl: feb

en: Mar
gl: mar

en: Apr
gl: abr

en: May
gl: mai

en: Jun
gl: xuñ

en: Jul
gl: xul

en: Aug
gl: ago

en: Sep
gl: set

en: Oct
gl: out

en: Nov
gl: nov

en: Dec
gl: dec

en: Time Display
gl: Visualización da hora

en: Timezone:
gl: Fuso horario:

en: Set time automatically:
gl: Definir a hora automaticamente:

en: Time
gl: Hora

en: Date
gl: Data

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
gl: Prema o botón de [←] Atrás para volver á configuración da aparencia.

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
gl: Prema o botón de [←] Atrás para gardar e volver á configuración.

en: Your local timezone is %1
gl: O fuso horario local é %1.

en: Exit
gl: Saír
