plasma-bigscreen - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Connected
gl: Conectado

en: Speed
gl: Velocidade

en: Enter Password For %1
gl: Escriba o contrasinal de %1:

en: Password...
gl: Contrasinal…

en: Connect
gl: Conectar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Are you sure you want to forget the network %1?
gl: Seguro que quere esquecer a rede %1?

en: Forget
gl: Esquecer

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Exit
gl: Saír

en: Manage Connections
gl: Xestionar as conexións

en: Configure Plasma wifi
gl: Configurar a rede sen fíos de Plasma
