plasma-bigscreen - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Favorites Manager
gl: Xestor de cousas favoritas

en: Add Favorites
gl: Engadir cousas favoritas

en: Remove Favorites
gl: Retirar cousas favoritas

en: Settings
gl: Configuración

en: Favorites
gl: Cousas favoritas

en: Recent
gl: Recentes

en: Applications
gl: Aplicacións

en: Games
gl: Xogos

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
gl: Buscar…
