plasma-bigscreen - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Set time automatically
gl: Definir a hora automaticamente.

en: Time
gl: Hora

en: Date
gl: Data

en: Search City / Region
gl: Buscar unha cidade ou rexión

en: Your local timezone is %1
gl: O fuso horario local é %1.

en: Tile backgrounds will be colored based on the app's icon
gl: Os fondos de teselas colaranse en liña coa icona da aplicación.

en: Set Shortcut
gl: Definir o atallo

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: AM/PM
gl: a. m. / p. m.
