plasma-bigscreen - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Display Configuration
he: הגדרות צד

en: Selected display
he: הצג הנבחר

en: Display %1
he: צג %1

en: Enabled
he: פעיל

en: Screen mode (Resolution & Refresh Rate)
he: מצב מסך (רזולוציה וקצב ריענון)

en: Scale
he: קנה מידה
