plasma-bigscreen - en to he translation catalogue (10 entries)

en: This device is paired
he: המכשיר הזה מצומד

en: Unpair
he: ניתוק צימוד

en: This device is requesting to be paired
he: המכשיר הזה מבקש להיקשר בצימוד

en: Accept
he: אישור

en: Reject
he: דחייה

en: This device is not paired
he: המכשיר הזה לא מצומד

en: Pairing request sent
he: נשלחה בקשת צימוד

en: Pair
he: צימוד

en: This device is not reachable
he: המכשיר הזה לא נגיש

en: Devices
he: מכשירים
