plasma-bigscreen - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: This device is paired
hi: यह डिवाइस युग्मित है

en: Unpair
hi: अयुग्मित

en: This device is requesting to be paired
hi: यह डिवाइस युग्मित होने का अनुरोध कर रहा है

en: Accept
hi: स्वीकार करना

en: Reject
hi: अस्वीकार करना

en: This device is not paired
hi: यह डिवाइस युग्मित नहीं है

en: Pair
hi: जोड़ा

en: This device is not reachable
hi: यह डिवाइस उपलब्ध नहीं है

en: KDE Connect
hi: केडीई कनेक्ट
