plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Adjust Volume
hu: Hangerőbeállítás

en: Exit
hu: Kilépés

en: Playback Devices
hu: Lejátszóeszközök

en: Recording Devices
hu: Felvevőeszközök

en: Audio Device Chooser
hu: Hangeszköz-választó

en: Press the [←] Back button to return to device selection
hu: Nyomja meg a [←] Vissza gombot az eszközválasztáshoz visszatéréshez
