plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Mar
hu: Már

en: Apr
hu: Ápr

en: May
hu: Máj

en: Jun
hu: Jún

en: Jul
hu: Júl

en: Sep
hu: Szep

en: Oct
hu: Okt

en: Time Display
hu: Időformátum

en: Timezone:
hu: Időzóna:

en: Set time automatically:
hu: Idő beállítása automatikusan:

en: Time
hu: Idő

en: Date
hu: Dátum

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
hu: Nyomja meg a [←] Vissza gombot a megjelenítési beállításokhoz visszatéréshez

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
hu: Nyomja meg a [←] Vissza gombot a konfiguráció mentéséhez és a beállításokhoz visszatéréshez

en: Your local timezone is %1
hu: A helyi időzóna: %1

en: Exit
hu: Kilépés
