plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
hu: A KDE Connect beállítása

en: This device is paired
hu: Az eszköz párosított

en: Unpair
hu: Párosítás megszüntetése

en: This device is requesting to be paired
hu: Az eszköz párosítási kérést küld.

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Reject
hu: Elutasítás

en: This device is not paired
hu: Az eszköz nincs párosítva

en: Pair
hu: Párosítás

en: Pairing request sent to device
hu: Párosítási kérés elküldve az eszköznek

en: This device is not reachable
hu: Az eszköz nem érhető el

en: Press the [←] Back button to return to device selection
hu: Nyomja meg a [←] Vissza gombot az eszközválasztáshoz visszatéréshez

en: Exit
hu: Kilépés
