plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Speed
hu: Sebesség

en: Enter Password For %1
hu: Adja meg a(z) %1 jelszavát

en: Password...
hu: Jelszó…

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Are you sure you want to forget the network %1?
hu: Biztosan szeretné elfelejteni a(z) %1 hálózatot?

en: Forget
hu: Elfelejtés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Exit
hu: Kilépés

en: Manage Connections
hu: Kapcsolatok kezelése

en: Configure Plasma wifi
hu: A Plasma WiFi beállításai
