plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Use Colored Tiles
hu: Színes csempék

en: Use Expanding Tiles
hu: Dinamikusan bővülő csempék

en: close
hu: bezárás

en: Pairing Request From %1
hu: Párosításkérés innen: %1

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Reject
hu: Elutasítás

en: Increase Volume
hu: Hangerő növelése

en: Decrease Volume
hu: Hangerő csökkentése

en: Mute
hu: Némítás

en: Audio Device chooser
hu: Hangeszköz-választó

en: Network
hu: Hálózat

en: Websocket Address:
hu: Websocket cím:

en: Additional Settings:
hu: További beállítások:

en: Enable Notifications
hu: Értesítések bekapcsolása

en: Enable Remote TTS
hu: Távoli TTS bekapcsolása

en: Enable Remote STT
hu: Távoli STT bekapcsolása

en: Recent
hu: Legutóbbiak

en: Voice Apps
hu: Beszédalkalmazások

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Games
hu: Játékok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Getting Ready... Please Wait
hu: Felkészülés… Kérem várjon

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
hu: A Bigscreen bekapcsolta a rendszerszintű tiltást
