plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Web Apps
hu: Webalkalmazások

en: Add Web App
hu: Hozzáadás

en: Installed web apps
hu: Telepített webalkalmazások

en: Add Web Application
hu: Webalkalmazás hozzáadása

en: Name
hu: Név

en: User agent (empty for default)
hu: Böngészőazonosító (üres az alapértelmezetthez)

en: User Agent
hu: Böngészőazonosító

en: Default user agent
hu: Alapértelmezett böngészőazonosító

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete web app %1?
hu: Törli a(z) %1 webalkalmazást?
