plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: IP Address Details
hu: IP-cím részletei

en: Network information
hu: Hálózatinformációk

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Disconnect
hu: Kapcsolat bontása

en: Forget network
hu: Hálózat elfelejtése

en: Are you sure you want to forget the network %1?
hu: Biztosan szeretné elfelejteni a(z) %1 hálózatot?

en: Network details
hu: Hálózat részletei

en: Speed
hu: Sebesség

en: Network
hu: Hálózat

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: Enter Password For %1
hu: Adja meg a(z) %1 jelszavát

en: Password…
hu: Jelszó…

en: Cancel
hu: Mégse
