plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: The user agent to browse with.
hu: A használandó böngészőazonosító.

en: The name of the web app
hu: A webalkalmazás neve.

en: link of website to launch
hu: az elindítandó weboldal hivatkozása

en: Webview
hu: Webnézet

en: Plasma Bigscreen Webapp runtime
hu: Plasma Bigscreen webalkalmazás futtatókörnyezet

en: © 2025 Plasma developers
hu: © A Plasma fejlesztői, 2025.

[ctx: @info:status]
en: Entered Full Screen mode
hu: Teljes képernyős mód

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen (Esc)
hu: Kilépés a teljes képernyős módból (Esc)

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
hu: Lejátszás

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
hu: Szünet

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmute
hu: Visszahangosítás

[ctx: @action:inmenu]
en: Mute
hu: Némítás

[ctx: @label]
en: Speed
hu: Sebesség

[ctx: @action:inmenu]
en: Loop
hu: Ismétlés

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Fullscreen
hu: Kilépés teljes képernyőből

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Fullscreen
hu: Belépés teljes képernyős módba

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Controls
hu: Vezérlők elrejtése

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Controls
hu: Vezérlők megjelenítése

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video
hu: Videó megnyitása

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio
hu: Hang megnyitása

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Video in New Tab
hu: Videó megnyitása új lapon

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Audio in New Tab
hu: Hang megnyitása új lapon

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Video
hu: Videó mentése

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Video Link
hu: Videó címének másolása

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image
hu: Kép megnyitása

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Image in New Tab
hu: Kép megnyitása új lapon

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Image
hu: Kép mentése

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image
hu: Kép másolása

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Image Link
hu: Kép címének másolása

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link
hu: Hivatkozás megnyitása

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in New Window
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Link
hu: Hivatkozás mentése

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
hu: Hivatkozás másolása

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
hu: Másolás

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
hu: Kivágás

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
hu: Beillesztés

en: Open
hu: Megnyitás
