plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Set as default device
hu: Beállítás alapértelmezett eszközként

en: Adjust Volume
hu: Hangerőbeállítás

en: Audio Devices
hu: Hangeszközök

en: Playback Devices
hu: Lejátszóeszközök

en: Recording Devices
hu: Felvevőeszközök
