plasma-bigscreen - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Layout cannot be changed while widgets are locked
hu: A felület nem változtatható, amíg az elemek zárolva vannak

en: Wallpaper Type:
hu: Háttérkép típus:

en: Wallpaper
hu: Háttérkép

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Password
hu: Jelszó

en: Unlock Screen
hu: Képernyő feloldása
