plasma-bigscreen - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
ia: Configura Audio de Plasma

en: Adjust Volume
ia: Adjusta volumine

en: Exit
ia: Exi

en: Playback Devices
ia: Dispositivos de reproduction

en: Recording Devices
ia: Dispositivos de registrar

en: Audio Device Chooser
ia: Selector de Dispositivo Audio

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ia: Pressa le [←] button de Retro pro retornar al selection de dispositivo
