plasma-bigscreen - en to ia translation catalogue (11 entries)

en: Appearance
ia: Apparentia

en: May
ia: Maio

en: Time Display
ia: Monstrator de tempore

en: Timezone:
ia: Fuso horari:

en: Set time automatically:
ia: Fixa automaticamente tempore:

en: Time
ia: Tempore

en: Date
ia: Data

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
ia: Pressa le [←] button de Retro pro retornar al preferentias de apparentia

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
ia: Pressa le [←] button de Retro pro salveguardar le configuation e retornar al preferentias

en: Your local timezone is %1
ia: Tu fuso horari local es %1

en: Exit
ia: Exi
