plasma-bigscreen - en to ia translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
ia: Configura KDE Connect

en: This device is paired
ia: Iste dispositivo es associate

en: Unpair
ia: De-Associa

en: This device is requesting to be paired
ia: Iste dispositivo es requirente a esser associate

en: Accept
ia: Accepta

en: Reject
ia: Rejecta

en: This device is not paired
ia: Iste dispositivo non es associate

en: Pair
ia: Associa

en: Pairing request sent to device
ia: Requesta de associar inviate a dispositivo

en: This device is not reachable
ia: Iste dispositivo non es attingibile

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ia: Pressa le [←] button de Retro pro retornar al selection de dispositivo

en: Exit
ia: Exi
