plasma-bigscreen - en to ia translation catalogue (12 entries)

en: Connected
ia: Connectite

en: Speed
ia: Velocitate

en: Enter Password For %1
ia: Inserta contrasigno per %1

en: Password...
ia: Contrasigno...

en: Connect
ia: Connecte

en: Cancel
ia: Cancella

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ia: Tu es secur que tu vole oblidar le rete %1?

en: Forget
ia: Oblida

en: Refresh
ia: Refresca

en: Exit
ia: Exi

en: Manage Connections
ia: Gere connexiones

en: Configure Plasma wifi
ia: Configura Wifi de Plasma
