plasma-bigscreen - en to ia translation catalogue (15 entries)

en: Connected
ia: Connectite

en: IP Address Details
ia: Detalios de Adresse IP

en: Network information
ia: Information de rete

en: Connect
ia: Connecte

en: Disconnect
ia: Disconnecte

en: Forget network
ia: Oblida rete

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ia: Tu es secur que tu vole oblidar le rete %1?

en: Network details
ia: Detalios de rete

en: Speed
ia: Velocitate

en: Network
ia: Rete

en: Refresh
ia: Refresca

en: Connections
ia: Connexiones

en: Enter Password For %1
ia: Inserta contrasigno per %1

en: Password…
ia: Contrasigno…

en: Cancel
ia: Cancella
