plasma-bigscreen - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
id: Konfigurasi Plasma Audio

en: Adjust Volume
id: Setèl Volume

en: Exit
id: Keluar

en: Playback Devices
id: Peranti Pemutaran

en: Recording Devices
id: Peranti Perekaman

en: Audio Device Chooser
id: Pemilihan Peranti Audio

en: Press the [←] Back button to return to device selection
id: Tekanlah tombol Kembali [←] untuk kembali ke pemilihan peranti
