plasma-bigscreen - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
id: Konfigurasi KDE Connect

en: This device is paired
id: Perangkat ini sudah disandingkan

en: Unpair
id: Leraikan

en: This device is requesting to be paired
id: Perangkat ini telah meminta untuk disandingkan

en: Accept
id: Setujui

en: Reject
id: Apkir

en: This device is not paired
id: Perangkat ini belum disandingkan

en: Pair
id: Sandingkan

en: Pairing request sent to device
id: Permintaan penyandingan dikirim ke peranti

en: This device is not reachable
id: Perangkat ini belum bisa diraih

en: Press the [←] Back button to return to device selection
id: Tekan tombol Kembali [←] untuk kembali je pemilihan peranti

en: Exit
id: Keluar
